Salon i kuchnia połączona z jadalnią

+11
Luis Castellani
Antonija Vedran
Cory Reynolds
Quinn Larivaara
Charlotte Jeunesse
Mistrz Gry
Misza Gregorovic
Anthony Wilson
Audrey Roshwel
Joel Frayne
Connor Campbell
15 posters

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Empty Salon i kuchnia połączona z jadalnią

Pisanie by Andrea Jeunesse Sob 29 Cze 2013, 19:28

First topic message reminder :

Cały dom utrzymany jest raczej w minimalistycznym klimacie - ściany nie wykraczają poza beż czy kremowy, podłogi poza brąz, podobnie jak dodatki typu zasłony czy szafki. W salonie znajdują się wygodne fotele oraz kanapa, które kolorami stanowczo przełamują "nudę". Salon bezpośrednio łączy się z jadalnią i kuchnią.

Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Vmyo79

Wydawałoby się, że kuchnia będzie najrzadziej uczęszczanym pomieszczeniem a jednak niemal codziennie roznoszą się z niej przyjemne dla nosa aromaty, począwszy od zwykłego aromatu kawy mielonej, aż po proste, ale smaczne, obiadki z babcinych przepisów.
W kuchni znajdują się drzwi prowadzące na ogród.


Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Large
Andrea Jeunesse
Andrea Jeunesse
Klasa VII


Urodziny : 12/06/2005
Wiek : 18
Skąd : Liverpool, Anglia
Krew : czysta
Genetyka : jasnowidz

https://magic-land.forumpolish.com/t694-skrytka-pocztowa-andrei-

Powrót do góry Go down


Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Empty Re: Salon i kuchnia połączona z jadalnią

Pisanie by Andrea Jeunesse Pon 25 Maj 2015, 19:07

Informacja, która padła z ust chłopaka chyba niekoniecznie ją zaskoczyła, ale też od razu pojawiła jej się w głowie myśl, gdzie aktualnie może przebywać Anthony. Położyła różdżkę na stoliku, zapalając dla odmiany lampkę nocną, po czym przyjrzała się Connorowi.
- Nie wiem, może być gdzieś w szufladzie - wzruszyła smukłymi ramionami schowanymi pod cienką podkoszulką. - Przyszedłeś tu tylko po to? Nie wystarczyło wysłać listu? W ogóle zastanowiłeś się, co by było jakbyś tu wpadł na Tośkę albo Wilsona a nie mnie? Na Merlina, chyba nigdy nie nauczysz się myśleć - mimo urazy spowodowanej ich dziwnym rozstaniem, nadal czuła jakiś sentyment do byłego wychowanka Slytherinu.
- Jak na studiach? - zmieniła temat, próbując wejść na bardziej neutralne tory, niż związki i nie-związki, których historia jest na tyle zawiła, że mogłaby powstać na ten temat wciągająca książka.
Andrea Jeunesse
Andrea Jeunesse
Klasa VII


Urodziny : 12/06/2005
Wiek : 18
Skąd : Liverpool, Anglia
Krew : czysta
Genetyka : jasnowidz

https://magic-land.forumpolish.com/t694-skrytka-pocztowa-andrei-

Powrót do góry Go down

Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Empty Re: Salon i kuchnia połączona z jadalnią

Pisanie by Connor Campbell Pon 25 Maj 2015, 19:42

Po odpowiedzi Ślizgonki bez zawahania podszedł do szafki nocnej, wysunął szufladę i zaczął w niej grzebać. Cóż, spędził w tym budynku tyle czasu i z Andreą i z Tośką, że uważał go za drugi dom. Dużymi, aczkolwiek bardzo zwinnymi dłońmi uważnie przeszukiwał szufladę centymetr po centymetrze, uważając aby nie pominąć żadnego zakamarka.,
- A co mało by być? Ludzie się schodzą i rozchodzą, kochają i nienawidzą. Taka kolej rzeczy, nie widzę w tym nic niezwykłego - odparł nawet nie odrywając wzroku od wnętrza szuflady. Jego głos był zimny i bez wyrazu. Znów stał się tym beztroskim Campbellem, który nic nie wie o okazywaniu uczuć i ma gdzieś uczucia innych. Przez cały czas trwania ich związku Antonija (oczywiście z dużą pomocą Andrei) uczyła go jak pozwolić uczuciom zawładnąć całą swoją duszą oraz ciałem i wraz ze zdradą mu tę umiejętność odebrała...
- Całkiem nieźle. Nie sądziłem, że będzie tak miło, łatwo i przyjemnie. Załapałem się nawet na praktyki w Hogwarcie. - Wyprostował się, patrząc na Angielkę. Po czym przeniósł stalowe tęczówki ponownie na zagraconą szufladę i lekko marszcząc nos wyciągnął zza pazuchy różdżkę, skierował jej koniec w stronę szuflady i mruknął: Accio Zapalniczka! Nie minęły dwie sekundy, a do uszu Kanadyjczyka (pewnie także i Jeunesse) dotarło miarowe stukanie dochodzące z szafy.
- Trzymasz tam Bogina? - zapytał z uszczypliwym uśmieszkiem na wąskich ustach i podszedł do szafy, aby sprawdzić co wydaje ten dźwięk. Kiedy tylko uchylił jedno skrzydło poczuł mocne uderzenie na splocie słonecznym, co dosłownie na ułamek sekundy odebrało mu oddech. Skonsternowany spojrzał na swoją pierś i ku swojemu zdziwieniu odkrył, iż tym atakującym przedmiotem była jego zapalniczka.
- Musiałaś mnie nieźle nienawidzić, skoro mój największy i najbardziej sentymentalny skarb pochowałaś na dnie szafy - odparł z rozbawieniem, podnosząc się z podłogi. Otrzepał spodnie z niby-kurzu, schował zapalniczkę do kieszeni jeansów, odwrócił się na pięcie i zaczął zmierzać ku wyjściu z pokoju.
- Trzeba Cię jakoś rozruszać, ogarnę jakąś wódkę - odparł, przytrzymując się na chwilę w progu. Będąc już na dole podszedł do barku, który zazwyczaj był obfity w różnorodne trunki. Traf chciał, że ten pasożyt z piwnicy nie zdołał wypić tej jednej, ostatniej butelki czterdziestoprocentowego napoju wyskokowego. Kanadyjczyk wrócił na górę w try miga z dumnym uśmiechem wymalowanym na twarzy. Wepchnął dziewczynie ostentacyjnie butelkę w ręce i odparł:
- Teraz Ty opowiadaj co u Ciebie. Szkoła mnie nie interesuje, już i tak widziałem twoje oceny.
Connor Campbell
Connor Campbell
Klasa VI


Urodziny : 26/06/2006
Wiek : 17
Skąd : Whitehorse, Kanada
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t708-skrytka-pocztowa-connor-

Powrót do góry Go down

Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Empty Re: Salon i kuchnia połączona z jadalnią

Pisanie by Andrea Jeunesse Pon 25 Maj 2015, 20:04

Z wielkim zainteresowaniem, ale i jednocześnie politowaniem, obserwowała poczynania chłopaka. Początkowo nawet nie odzywała się, kiedy Campbell prowadził swój monolog. Skrzyżowała ręce na biuście, po czym odprowadziła go wzrokiem do wyjścia z pokoju. I po co się fatygował? Wystarczyło otworzyć jedną z szuflad przy oknie, by tam odnaleźć butelkę czerwonego wina. Skąd butelka między ciuchami? No właśnie ze względu na Wilsona, który wypijał spore ilości alkoholu a ona nie miała zamiaru wydawać kolejnych pieniędzy tylko po to, by oglądnąć sobie opakowanie i etykietkę. Kiedy chłopak wrócił, poklepała miejsce obok siebie, owijając się kołdrą i tworząc kokon bezpieczeństwa.
- Co ma być? Charlotte zniknęła, współlokatorzy też, z facetami mi nie wychodzi. Nie, żeby to była nowość - odparła oglądając wręczoną jej butelkę.
- Trzeba było przynieść z dołu sok albo wodę, żadne z nas nie uciągnie czystej wódki - zmarszczyła nos, posyłając mu spojrzenie typu "nadal nie używasz mózgu". - Ogólnie od pewnego czasu niewiele się zmienia. Jakoś tak od ślubu Aleksego z Suzanne, z którego uciekłam - napiła się nieco wódki, ale jej buzia wykrzywiła się w wielki grymas. Wręczyła więc butelkę Connorowi. - Teraz ty. Dawno nie gadaliśmy.
Andrea Jeunesse
Andrea Jeunesse
Klasa VII


Urodziny : 12/06/2005
Wiek : 18
Skąd : Liverpool, Anglia
Krew : czysta
Genetyka : jasnowidz

https://magic-land.forumpolish.com/t694-skrytka-pocztowa-andrei-

Powrót do góry Go down

Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Empty Re: Salon i kuchnia połączona z jadalnią

Pisanie by Connor Campbell Czw 28 Maj 2015, 22:32

Campbell znał Angielkę wystarczająco dobrze, aby wiedzieć, że w jej pokoju są zapasy, ale nigdy nie jest w nich wódka. Dlatego też swoje poszukiwania od razu postanowił rozpocząć na dole, gdzie jeszcze miał szansę coś znaleźć. Cóż... gdyby nic nie znalazł musieliby się zadowolić winem, za którym Campbell niespecjalnie przepadał. Chyba tylko dlatego, że przez cały następny dzień umierał w niekończących się katuszach. W sumie to nawet na takim kacu udało mu się wyrwać pewną Ślizgonkę, która długo mu się opierała.
- Taaa, pewnie wszystkich zabiłaś, trzymasz w piwnicy i udajesz, że nic nie wiesz - odparł zgryźliwie, posyłając jej zadziorny uśmiech. Stary dobry Campbell, zgrywus jakich mało. - Może po prostu warto byłoby ich złapać w szkole, albo chociażby wysłać sowę, a nie chować się w pokoju, hm? - odparł bardziej twierdząco niż pytająco, ale co tam...
Kwestię popitki do wódki Kanadyjczyk przemilczał. On zawsze walił czystą,więc to raczej oczywiste, iż nie wpadł na pomysł przytargania ze sobą soku. - Aaa faktycznie zawinęłaś się z tym braciszkiem Suz. Powiem Ci, że tą akcją przyćmiliście parę młodą. Wszyscy o was mówili, WSZYSCY!- w tym momencie zatoczył koło ręką, aby zilustrować dziewczynie groteskowość sytuacji.
Co bez zbędnych ceregieli przejął od An pałeczkę, wziął potężny haust alkoholu i pomyślał sobie, że wieczór zapowiada się o wiele lepiej niż się tego spodziewał.
- Jak już mówimy o rodzinie. Nie mam z nimi kontaktu odkąd poszedłem na studia i zamieszkałem w akademiku. Logana jedynie widuję na sali przy większych uroczystościach i świętach. Tośki nie widziałem od... października i w sumie sam nie wiem od kiedy nie jesteśmy już razem. Aleksy zajęty jest uzdrowicielstwem i ciężarną żoną, a ja biedny żuczek wracam na stare śmieci. - pod koniec wypowiedzi zaśmiał się z lekką ironią, wziął jeszcze jeden łyk wódki i przekazał butelkę Jeunesse.
Connor Campbell
Connor Campbell
Klasa VI


Urodziny : 26/06/2006
Wiek : 17
Skąd : Whitehorse, Kanada
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t708-skrytka-pocztowa-connor-

Powrót do góry Go down

Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Empty Re: Salon i kuchnia połączona z jadalnią

Pisanie by Andrea Jeunesse Sob 30 Maj 2015, 11:59

Nie raz, ani nie dwa myślała o zamordowaniu kilku osób i choć miała ku temu sposobność (w końcu umiała zmieniać swój wygląd i mało kto o tym wiedział), to potem uświadamiała sobie, że wariatką przecież nie była. Nie do tego stopnia przynajmniej.
- Charlotte wróciła prawdopodobnie do rodziców, Quinn chowa się w kanałach, Antonija też chyba nie wychodzi ze swojego pokoju wspólnego a Wilson... cóż, nie mam ochoty go widzieć - zmarszczyła czoło przypominając sobie ich ostatnią, niedokończoną rozmowę. Niedokończoną i taką, która miała zostać niedokończona. Odpuściła sobie. Po tym jak Wilson ją olał przed Lucasem, potem sam Lucas, a po Puchonie znowu Wilson, stwierdziła, że woli nie pakować się w żadne miłosne kłopoty. Było jej to na tym etapie życia tak potrzebne, jak rybie rower, dlatego miała nadzieję, że po wypiciu tej butelki wódki ani jedno, ani drugie nie dojdzie do wniosku, że stara miłość nie rdzewieje. Nim zdążyła to przemyśleć, Connor już wkroczył na temat ślubu jej - chyba - przyjaciółki.
- Potem Suzanne miała do mnie pretensje. Co mogłam zrobić, jak Aleksy wprost mi powiedział, że najlepiej by było jakbym zniknęła z ich życia? - rzuciła retorycznie i wzruszywszy ramionami, zjechała do pozycji półleżącej.
- Wracaj, wracaj, przynajmniej będę miała z kim rozmawiać - uśmiechnęła się lekko, odbierając butelkę od Kanadyjczyka. Napiła się, naturalnie wykrzywiła we wszystkie strony i oddała szkło chłopakowi, sama zabierając się do nerwowego przeglądu stanu swoich paznokci. - To czemu nie jesteście ze sobą? Co się stało?
Andrea Jeunesse
Andrea Jeunesse
Klasa VII


Urodziny : 12/06/2005
Wiek : 18
Skąd : Liverpool, Anglia
Krew : czysta
Genetyka : jasnowidz

https://magic-land.forumpolish.com/t694-skrytka-pocztowa-andrei-

Powrót do góry Go down

Salon i kuchnia połączona z jadalnią  - Page 11 Empty Re: Salon i kuchnia połączona z jadalnią

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach