Wejście i przedpokój połączone z salonem

2 posters

Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Pią 18 Kwi 2014, 18:06

Wejście i przedpokój połączone z salonem IMG_8944
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Pią 10 Paź 2014, 21:51

~~Kontynuacja sesji z imprezy u Nory i Sophie~~

Twyla Snow napisał:- Może w to nie uwierzysz, ale jestem pojętną uczennicą – wypiła odrobinę trunku ze szklanki. Nadal trochę paliło, na szczęście już nie tak bardzo jak za pierwszym razem. Twyla z nad szklanki spostrzegła, że goście zaczęli udawać się do wyjścia. Wow, impreza normalnie niewypał. Oczekiwała czegoś.. innego. Czegoś bardziej radosnego i szalonego. A co zastała? Studencką stypę.
- Popatrz na to wszystko. Niedługo zostaniemy tutaj sami. Może zwiniemy się jak pozostali? – zapytała patrząc na niego wyczekująco. – Możemy też przenieść się do mnie i kontynuować alkoholową libację – wykrzywiła usteczka w zadziornym uśmieszku. Przyciągnęła byłego Ślizgona do siebie i wyszeptała mu do ucha niemoralną propozycję. Po chwili na jego policzku złożyła soczystego buziaka.
Jeszcze chwilę posiedzieli popijając spirytus. Niepostrzeżenie zwinęła ze stołu jedną butelkę alkoholu, nie bardzo zwracając uwagę na to co to tak naprawdę było , a następnie pociągnęła kolegę za koszulę i poprowadziła w stronę furtki by po wyjściu teleportować się na Royal Street numer 12.Będąc już na miejscu pokazała chłopakowi salon i powiedziała by się rozgościł. Sama poszła do kuchni i przyniosła dwie szklanki by nie musieli pić prosto z butelki.

Mnie tam impreza nawet się podobała. Potańczyłem sobie z Cassidy w rytmie nadzwyczaj ciekawej muzyki, a następnie udało mi się porozmawiać z Twylą i nawet się z nią napić. Nie było żadnych burd, co też można uznać za sukces imprezy. Najgorsze, dla gospodyń, było szybkie uciekanie gości. Szkoda, że impreza nie rozkręciła się za bardzo. Nie widziałem Sophie, a z nią też z chęcią by zatańczył. Nie udało mi się przekonać panienki Snow do wyjścia na parkiet.Za to wypiliśmy całą butelkę spirytusu i porozmawialiśmy na spokojnie. Popatrzyłem zaciekawionym wzrokiem na byłą ślizgonkę, kiedy zaproponowała zwinięcie się z imprezy. Gdy stwierdziła, że możemy udać się do niej, uśmiechnąłem się łobuzersko. Propozycja wyszeptana na ucho jeszcze bardziej popędziła mnie do działania. Wstałem, zostałem pociągnięty przez dziewczynę za koszulę i po niedługim czasie znaleźliśmy się przy Royal Street z numerem 12. Weszliśmy do środka i od razu rozgościłem się w salonie.
- Ładne mieszkanko - skomentowałem rozglądając się dookoła. - Nikogo nie ma? - zapytałem.
Lepiej wiedzieć czy jest jakieś zagrożenie nie strony dorosłych, gdyby miało dojść do czegoś dla nich nieciekawego. Rodzice nie powinni przyłapywać dzieci na zbliżeniach intymnych. Oczywiście odwrotnie też jest dyskomfort...
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Pią 10 Paź 2014, 22:24

Impreza u Nory i Sophie była po prostu niewypałem. Nawet one się zwinęły. Tańce, Kłótnie i dramaty to nie jest dobre połączenie. Ale mimo wszystko miała okazję znów napić się z Dymitrem, a teraz będą to kontynuowali u niej w domu.
- Serio podoba Ci się? Bo mi nie bardzo – zrobiła niezadowoloną minę. Cały ten dom urządziła Kate dlatego tak bardzo go nie lubiła. Swój azyl miała w pokoju, który urządziła po swojemu. Jej prywatny schron przeciw zrzędzeniu macochy. – Ojciec z Kate gdzieś wyjechali. Nie wiem gdzie, ale raczyli mnie poinformować, że wracają dopiero za dwa tygodnie. Mamy cały dom dla siebie. Nie musisz się martwić – uśmiechnęła się. Po tym słowach odkręciła butelkę z alkoholem i rozlała trunek do obu przyniesionych szklanek. Jedną z nich podała Dymitrowi. Drugą zaś przystawiła do ust i pociągnęła solidnego łyka. Po wypiciu na imprezie spirytusu jakoś nie mogła wyczuć smaku tego czego się właśnie napiła. Palący ruski alkohol chwilowo otępił jej zmysł smaku.
- Powinieneś zapłacić za ten pocałunek na imprezie, ale trafiłeś na mój lepszy dzień i daruję Ci to przewinienie. Nie będziesz musiał błagać o litość. W sumie to potraktuję Cię bardzo łagodnie – posłała w jego stronę jeden z tych zadziornych uśmieszków. Siedzieli od siebie w pewnej odległości, ale dziewczyna postanowiła zmniejszyć dzielący ich dystans.
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Pią 10 Paź 2014, 23:59

- Jest dosyć... przytulnie - odparłem. - Bardzo dobrze, że mamy cały dom dla siebie - ucieszyłem się i puściłem oczko do dziewczyny.
Nie miałem pojęcia, jak mam opisać jej dom, dlatego użyłem słowa "przytulny". Myślę, że z czasem poznam królestwo Twyli, czyli jej pokój. Wziąłem szklankę od panienki Snow i powoli upiłem łyka alkoholu. Również nie wiedziałem, co za trunek znajdował się w butelce. Chyba wszystko jest słabsze od spirytusu, którym raczyłem poczęstować dziewczynę już nie pierwszy raz. Odwróciłem się w jej stronę, kiedy tylko zaczęła mówić.
- Jakaś Ty łaskawa - powiedziałem ironicznie. - Mogę zapłacić większą ich ilością - odparłem cicho.
No a co! Oczywiście miałem na myśli pocałunki. Jesteśmy pod wpływem alkoholu, mamy cały dom dla siebie, więc chyba pewna sprawa jest nieunikniona... Dziewczyna przybliżyła się do mnie, więc również postanowiłem zmniejszyć odległość między nami.
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Sob 11 Paź 2014, 00:32

- Niech Ci będzie – odrzekła bez przekonania. Nie będzie się z nim kłócić z tak błahego powodu, choć nie raz już to robiła. Nie zepsuje jednak takiej chwili. Nie dzisiaj. Może otworzy przed nim azyl jeszcze dzisiaj. Wszystko jest na dobrej drodze by Dymitr przeniknął przez zabezpieczenia, które Twyla rozstawiła wokół siebie. Upiła ze szklanki łyk trunku delektując się jego delikatnością.
- Powinieneś się z tego cieszyć, a nie marudzić. A co do proponowanej formy zapłaty… to bardzo chętnie bym z tego skorzystała – wypiła następnego łyka patrząc wprost na chłopaka jakby oczekiwała jego reakcji.
Dystans między nimi stopniowo się zmniejszał co ułatwiało jakiekolwiek śmielsze działanie. By siedzieć jak najbliżej się da, Snow znów przybliżyła się do Rosjanina. Teraz bez problemu mogła założyć swoją lewą nogę na jego prawą. Pokazywała mu, że dziś może sobie na dużo pozwolić. Na więcej niż poprzednim razem. Miło spędzą czas bez żadnych ograniczeń.
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Sob 11 Paź 2014, 13:35

Na pewno nie bede sie klocil. Szczegolnie, ze zapowiada sie na mile spotkanie. Rozejrzalem sie jeszcze raz dookola i usmiechnalem sie pod nosem. Kazdy styl jest inny.
- Jak chcesz to pokaz mi swoje krolestwo, ksiezniczko - zaproponowalem.
Z checia zobaczylbym jej pokoj. Tego wystroju na pewno nie urzadzala Slizgonka, bylo tutaj zbyt powaznie, ale tez ciekawie.
Co chwila przysuwalismy sie blizej do siebie. Kiedy dziewczyna polozyla swoja noge na moim udzie, automatycznie polozylem dlon na kolanie dziewczyny. Zaczalem jezdzic opuszkami po rzepce dziewczyny.
- Zaplata czeka na zrealizowanie - rzeklem i znow prsylozylem szklanke z delikatnym trunkiem do ust.
Nastepnie odlozylem szklane naczynie na stolik i prawa reke zalozylem za talie studentki, bo lewa reka bawila sie kolanem. Potem lewa reka zaczalem jechac w kierunku uda. Dzisiaj pewnie wiecej sie wydarzy niz poprzednim razem, kiedy stanelo wylacznie na palpacji. Zblizylem twarz do czarnowlosej, jednak nie wykonywalem jeszcze zadnego ruchu. Zaplata czeka na zrealizowanie jej...
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Sob 11 Paź 2014, 14:07

- Kiedy tylko będziesz chciał to zaprowadzę Cię tam. Nawet teraz – powiedziała zachęcająco. Może nie jest to najlepszy bo wystrój pokoju Twyli nie jedną osobę mógłby wystraszyć, ale chłopak nie musi zwracać uwagi na otoczenie tylko na dziewczynę i to co z nią będzie robił. A jak coś nie będzie mu pasowało to wio! Nikt go na siłę trzymać nie będzie. Sam zdecyduje czy warto zostać.
Trzymała nogę ja jego udzie, a ten tylko zaczął powolną wędrówkę opuszkami po jej kolanie. Poczekała aż się napije i odłoży szklankę na stolik. Wreszcie zaczął się ruszać w odpowiednim kierunku i objął ją w talii, a rękę, którą trzymał na kolanie poprowadził wyżej w stronę uda. Może to nic specjalnego, ale zawsze coś.
Dziewczyna już nie wytrzymała tych podchodów i usiadła Dymitrowi na kolana twarzą do niego, a następnie wpiła się w jego usta całując je z pełną namiętnością i przygryzając delikatnie co jakiś czas. Oderwała się na chwilę i powiedziała:
- Zrób to na co masz ochotę. Dzisiaj jestem Twoja – po tych słowach znów go pocałowała. Może to wydać się dziwne, ale w sytuacjach takich jak ta nie lubiła dominować. Czasami jednak musiała kiedy chłopak wykonywał zbyt powolne ruchy.
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Sob 11 Paź 2014, 18:12

Z czasem na pewno przeniesiemy sie do pokoju dziewczyny. Chociaz mozemy rownie dobrze zostac tutaj, w koncu nikogo nie ma w domu. Z pewnoscia tez zwroce uwage na swoja towarzyszke, a nie na otoczenie. Moglibysmy byc nawet na jakiejs pustyni - nie mialoby to wiekszego znaczenia.
Twyla przejela inicjatywe, ale nie na dlugo... Calowalem ja zachlannie, w koncu place za swoje poprzednie przewinienie. Dziewczyna znalazla sie na moich kolanach. Bladzac reka po plecach slizgonki odnalazlem zamek od sukienki i go rozpialem. Dlugo dziewczyna nie dominowala. Po rozpieciu jej ubrania, delikatnie ja unioslem i pozycja zostala zmieniona. Teraz Twyla zostala zdominowana, bylem na gorze. Moge robic z nia, co tylko zechce, wiec zszedlem z pocalunkami nieco nizej. Obdarowywalem jej szyje drobnymi ugryzieniami, ale i delikatnymi pocalunkami. Popatrzylem jej w oczy i usmiechnalem sie szczerze.
- Jestes... - nie wiedzialem, co powiedzieć - ...niesamowita - dodalem po chwili.
Prawa reka zawedrowala pod sukienke dziewczyny. Bladzilem nia po wewnetrznej stronie ud, jednak stronilem jak na razie od miejsca intymnego.
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Sob 11 Paź 2014, 18:49

Była Ślizgonka całkowicie poddała się działaniom Dymitra. Wreszcie zaczął działać jak prawdziwy mężczyzna i przejął inicjatywę. Obsypywali swe usta namiętnymi pocałunkami jakby nie mogli się sobą nacieszyć po długiej rozłące, a wiadomo nie od dziś, że tą dwójkę łączyło tylko zamiłowanie do alkoholu. Nic więcej. Mieli już wcześniej okazje do zbliżeń, ale tak naprawdę dopiero dzisiaj zaszli tak daleko, a przecież to dopiero początek ich wspólnej przygody.
Chłopak błądził ręką po plecach dziewczyny odzianych w czarny delikatny w dotyku materiał sukienki. Po chili jednak odnalazł zamek i rozpiął go. Kiedy sukienka ledwo trzymała się na ramionach Twyli, Rosjanin delikatnie uniósł dziewczynę i zmienił pozycję. Teraz leżała na plecach, a on zaczął całować i przygryzać jej szyję. W ten czas poczuła miłe dreszcze, a skóra pokryła się drobną gęsią skórką, nie z powodu zimna oczywiście lecz z narastającego podniecenia zmieszanego ze stanem upojenia alkoholowego. W pewnej chwili przestał i spojrzał dziewczynie w oczy z uśmiechem na twarzy. Podziękowała mu uśmiechem, a następnie wsunęła rękę między ich ciała aby dostać się do guzików koszuli studenta. Nie spuszczała jednak oczu z jego tęczówek.
Jedną ręką zawędrował pod materiał sukienki pieszcząc przy tym uda Twyli. Nie sięgnął jednak do jej największej strefy przyjemności. Zasmuciła się trochę z tego powodu, ale nie dała tego po sobie poznać. W zamian zaś chwyciła ręką za tyłek i ścisnęła go odrobinę.
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Sob 11 Paź 2014, 20:22

Kiedy calowalem szyje dziewczyny, bez problemu moglem zajmowac sie tez jej dolna partia ciala. Co jakis czas haczylem palcami o bielizne bylej slizgonki. Nie bawilem sie jeszcze jej intymnym miejscem, chociaz zdazylo sie, iz cala dlon ze dwa razy dotknela jej skarbu. Po chwili wyciagnalem reke spod sukienki, zeby zdjac owe odzianie z dziewczyny.
Spoiler:
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Sob 11 Paź 2014, 20:53

Pod wpływem pocałunków, które fundował jej Dymitr mruczała co jakiś czas jak nienasycona kocica. Nie mogła się doczekać aż chłopak zedrze z niej bieliznę. Droczył się z nią dotykając ze dwa razy jej miejsca intymnego. Z pewnym momencie skończył zabawę i postanowił zdjąć z Twyli sukienkę. No nareszcie.
Spoiler:
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Sob 11 Paź 2014, 21:25

Spoiler:
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Sob 11 Paź 2014, 21:55

Spoiler:
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Sob 11 Paź 2014, 22:53

Spoiler:
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Nie 12 Paź 2014, 16:15

Spoiler:
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Nie 12 Paź 2014, 19:37

Spoiler:
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Nie 12 Paź 2014, 21:16

Spoiler:
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Wto 14 Paź 2014, 01:01

Spoiler:
- Jestes... wspaniala... - wyszeptalem pomiedzy pocalunkami.
Stosunek trwal bardzo dlugo. Moglby trwac dluzej, gdyby gra wstepna byla dluzsza...
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Sro 15 Paź 2014, 23:08

Spoiler:
- Dziękuję – powiedziała lekko z lekką chrypką. Kochali się bardzo długo i było wspaniale.
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Czw 16 Paź 2014, 00:28

Jakby nie bylo, znam sie troche na usatysfakcjonowaniu dziewczat w czasie stosunku. Mialem kilka partnerek pomimo tak młodego wieku. Pod koniec naszej zabawy bawilem sie jeszcze chwile skarbem Twyli i co jakis czas calowalem ja, by po niedlugim czasie powoli zakonczyc zabawe. Usiadlem na kanapie i wolna reka chwycilem szklanke z alkoholem. Upilem lyka i stwierdzilem, ze trunek zrobil sie cierpki. Pochylilem sie pozniej znow nad byla slizgonka, ucalowalem delikatnie, co mialo byc znakiem uwienczenia wspanialej chwili. Zabralem reke z intymnego miejsca i spojrzalem na rozneglizowana panne. Byla cudna, naprawde. Odszukalem wzrokiem swoich bokserek, znow przykladajac szklanice do ust. Trzeba sie jeszcze troche podpic i mozna z sukcesem oraz usmiechem na ustach zakonczyc ten dzien.
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Czw 16 Paź 2014, 14:10

Po skończonej zabawie dziewczyna była przez niedługą chwilę pieszczona w miejscu intymnym oraz całowana co jakiś czas w usta. Musiała jeszcze trochę poleżeć żeby odpocząć. Jak już odpoczęła, usiadła i upiła łyk ze szklanki stojącej na stoliku. Musiała się czegoś napić bo zaschło jej w gardle. Upiwszy łyka  skrzywiła się trochę, ale piła dalej. Kiedy już opróżniła szklankę schyliła się by zebrać z podłogi swoje rzeczy. Pierwsze co to założyła to stanik, a następnie majtki. Chciała założyć jeszcze sukienkę, ale zrezygnowała. W zamian za to nalała do szklanki pozostały w butelce alkohol. Natychmiast wypiła wszystko bo była strasznie spragniona. Dopiero potem wstała żeby założyć  na siebie sukienkę. Prysznic weźmie jak Dymitr już sobie pójdzie. Jak już o nim mowa to chyba nie zamierza jeszcze wychodzić bo nawet nie wciągnął na siebie bokserek. Da mu jeszcze chwilę, ale jak będzie się nudzić to zostawi go w salonie samego i pójdzie robić swoje.
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Dymitr Milligan Czw 16 Paź 2014, 15:28

Odstawilem pusta szklanke na stolik i kiedy Twyla zebrala swoje rzeczy z podlogi, rowniez podnioslem swoje bokserki i naciagnalem je na zadek. Nastepna na celowniku znalazla sie koszula, a potem reszta ubrania. Usiadlem jeszcze kolo dziewczyny, gdy mialem na sobie bokserki i koszule. Cos teraz nie bylismy skorzy do rozmowy. Ciekawe, jak beda wygladaly nasze spotkania na uczelni. Tak upojny wieczor na pewbo pozostawi jakis slad pomiedzy nami, ale potem moze byc juz problem.
- Chyba bede sie zbieral - zakomunikowalem.
Popatrzylem na butelke, gdzie zostalo jeszcze troche alkoholu. Nalalem sobie go do szklanki i wypilem jednym haustem. Po takim fascynujacym wydarzeniu chcialo sie pic. Popatrzylem na Twyle i usmiechnalem sie. Wstalem, zeby naciagnac spodnie na nogi. Pomoglem tez dziewczynie zapiac sukienke, chociaz odrobine, zeby nie zsunela sie z niej. Zaciagnalem sie zapachem jej perfum oraz wlosow i pocalowalem w obojczyk.
- Dziekuje - dodalem jeszcze i odchrzaknalem. Zaczalem ubierac reszte rzeczy po odstapieniu od dziewczyny. Potem ruszylem powoli w kierunku wyjscia. Musze jeszcze czegos sie napic, zanim dotre do swojego domu.
- Do zobaczenia na uczelni - dodalem przy wyjsciu.
Na pewno bedziemy widziec sie na zajeciach, bo mamy niektore takie same. Po pozegnaniu sie wyszedlem. Teraz Twyla moze robic, co jej sie zywnie podoba.
Dymitr Milligan
Dymitr Milligan
Klasa VI


Urodziny : 19/11/2006
Wiek : 17
Skąd : Kotlas, Rosja
Krew : Czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t682-skrytka-pocztowa-dymitra

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Twyla Snow Pią 17 Paź 2014, 23:25

Wciągnął na siebie bokserki, potem koszulę, a następnie usiadł jeszcze na kanapie. Twyla nie była skora do rozmowy bo zaczęło do niej docierać co zrobili. A na uczelni będzie jak do tej pory. Albo nie będą na siebie zwracać uwagi albo zamienią parę zdań i to wszystko. Będzie pamiętać o tym co się dzisiaj wydarzyło, ale tak naprawdę nie będzie miało to większego wpływu na podejście dziewczyny do Dymitra. Nadal będzie tym samym sobą co wcześniej. Skaczącym z kwiatka na kwiatek podrywaczem. Takie miała o nim zdanie i nawet fantastyczny seks tego nie zmieni. Nie ma szans.
- Chyba powinieneś. Tylko traf do domu i się nie zgub – powiedziała tonem wyzutym z jakichkolwiek emocji. Napił się alkoholu, uśmiechnął się do studentki aby po chwili wstać i wciągnąć spodnie. Pomógł też jej zapiąć sukienkę, zaciągnął zapachem i obdarował obojczyk całusem.
- Ja również dziękuję za tak miłe zakończenie stypy inaczej zwanej imprezą – odrzekła. Zebrał pozostałe rzeczy i ruszył ku wyjściu.
- Pa – odpowiedziała na słowa Dymitra skierowane do niej gdy stał już przy drzwiach.
Pożegnali się. Teraz Twyla mogła iść spokojnie na górę aby wziąć zimny prysznic.
Twyla Snow
Twyla Snow
Studentka: Historia Magii


Urodziny : 13/03/1996
Wiek : 28
Skąd : Londyn
Krew : wątpliwie czysta

https://magic-land.forumpolish.com/t1146-skrytka-pocztowa-twyli-s

Powrót do góry Go down

Wejście i przedpokój połączone z salonem Empty Re: Wejście i przedpokój połączone z salonem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach