Skrytka pocztowa Leanne Chatier

Go down

Skrytka pocztowa Leanne Chatier

Pisanie by Leanne Chatier on Czw 05 Wrz 2013, 23:12

Grime to urocze, choć niewielkie ptaszysko o wyjątkowo kolorowych piórkach, które z chęcią dostarczy każdy list nadany przez panienkę Chatier. Dla pozostałych nie jest tak przyjazny, domagając się smakołyków w zamian za przesyłkę.
Leanne Chatier
Klasa VII

Krew : czysta
Majątek : klasa średnia

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t762-skrytka-pocztowa-leanne-c

Powrót do góry Go down

Re: Skrytka pocztowa Leanne Chatier

Pisanie by Brennus Lancaster on Czw 17 Paź 2013, 18:03

Leanne Chatier

Zgodnie z pierwszym punktem regulaminu szkolnego, którzy brzmi następująco:

"1. W ciągu tygodnia (od poniedziałku do piątku) uczniom zabrania się opuszczać teren Hogwartu."

uprasza się pannę Leanne Chatier o bezwłoczny powrót do szkoły. Jako iż jest to pierwsze złamanie regulaminu, Gryffindor zostanie ukarany 10 punktami ujemnymi, a pani szlabanem. Drugie wykroczenie będzie skutkowało usunięciem ze szkoły. Po powrocie proszę się stawić w moim gabinecie na I piętrze.

V-ce dyrektor szkoły
B. Lancaster

Brennus Lancaster
V-ce Dyrektor Szkoły

Krew : Czysta
Majątek : klasa średnia

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aiden Williams on Czw 30 Sty 2014, 16:06

Leanne,

Już na wstępie przepraszam za tak długi brak jakiegokolwiek odzewu z mojej strony. Mam jednak nadzieję, że znajdziesz dla mnie choć pięć minut w najbliższy weekend. Moglibyśmy spotkać się w Hogsmeade i spokojnie porozmawiać.

Czekam na Twoją odpowiedź. Do zobaczenia ( mam nadzieję ) wkrótce.

Tęsknie, Aiden.

P.S mam też dla Ciebie małą niespodziankę.
Aiden Williams
Klasa VII

Majątek : Bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t668-skrytka-pocztowa-aidena-w

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nevan Fraser on Czw 19 Mar 2015, 20:24

Mademoiselle Leanne,

pewne ptaszyny wyszeptały mi, że pewne dziewczę rozpoczyna siedemnastą wiosnę swego życia. Z tej właśnie okazji przesyłam najszczersze życzenia by kolejny rok był lepszy od mijających, był pełen szczęśliwych i pięknych chwil. By smutki nie nawiedzały Cię zbyt często a jeśliby się już zjawiły, by uciekały jak najprędzej. Wszystkiego Najlepszego!

(List nie był podpisany, przyszedł jako niewielki samolocik frunąc wprost w dłonie Gryfonki. Ani charakter pisma, ani nawet dobór słów niewiele dziewczynie mówił. Ot ktoś chciał sprawić Gryfonce trochę radości.)
Nevan Fraser
Klasa VI

Genetyka : Metamorfomag
Majątek : zamożny

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t1627-sowa-nevana-frasera#3068

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics