Skrytka pocztowa James Scott

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Skrytka pocztowa James Scott

Pisanie by James Scott on Czw 15 Sie 2013, 21:50

Johnny B. to sowa, którą dostał jeszcze gdy mieszkał w Danii. Pierwszy i jeden z niewielu prezentów jakie Rosalie mu sprawiła. Teraz, mimo posiadania dziesiątek rodzinnych zwierzaków, James wciąż używa tej niezrównoważonej istotki.

James Scott
Klasa VII

Krew : Czysta
Genetyka : Animag
Majątek : Obrzydliwie bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t671-skrytka-pocztowa-james-sc

Powrót do góry Go down

Re: Skrytka pocztowa James Scott

Pisanie by Sophie Fitzpatrick on Sob 17 Sie 2013, 19:09

Wstrętna Kanalio!

Nawet nie wiem od czego powinnam zacząć, bo z tego wszystkiego trzęsą mi się dłonie. Aha, tak, może od tego, że nie znoszę Cię! Choć to już pewnie wiesz, ALE wcześniej nie cierpiałam Cię na tyle, że jeszcze, gdybyś padł przede mną na kolana, byłabym skłonna wybaczyć Ci wszelkie występki i złośliwości. Teraz czasy się zmieniły, ja się zmieniłam i choćbyś ciągał nosem po ziemi, to u mnie zrozumienia nie znajdziesz. Od razu Ci mówię..
No, ALE do rzeczy.
JAK MOGŁEŚ SPŁODZIĆ BACHORA W TYM WIEKU!? Zawsze jesteś taki przemądrzały i cwany, a wrobiłeś się w pieluchy. Wstydziłbyś się, Scott. Oczywiście miałabym to w głębokim poważaniu, gdyby nie fakt, że twoim diabelskim nasieniem będzie opiekował się MÓJ ojciec. W ogóle mi się to nie podoba, więc lepiej zaciągnij tu swoje cztery litery i zrób coś z tym, bo nie ręczę za siebie.
A, dołączam Ci paczkę prezerwatyw, żebyś nie narobił więcej dzieciuchów. Nie musisz dziękować, bo robię to dla swojego zdrowia psychicznego. To tylko tymczasowe rozwiązanie. Jeśli twoja noga postanie w hrabstwie Kerry to urwę Ci tą frywolną kuśkę i już nigdy nie zapoznasz jej z ciepłym wnętrzem Nancy!!!!
Do rzeczy! Sprawa numer dwa. Nie dostałam w tym roku odznaki prefekta i podejrzewam, że maczałeś w tym łapska! Niczego nie przeskrobałam, byłam wzorową uczennicą, no, może spadłam trochę w nauce, ale dalej figurowałam na liście najlepszych uczniów. Coś mi tu nie gra. Więc już spowiadaj się, co żeś takiego naopowiadał na mój temat dziadkowi? Wiedz, że nawet jeśli nie powiesz to i tak, wszystko wyciągnę od niego osobiście. Zawsze wiedziałam, że coś nie styka Ci w tej tępej łepetynie, ale takie zachowanie jest poniżej twojego poziomu, Scott.
Sprawa numer trzy! Nie wiem czy w tej dzikiej dżungli w której zapewne przebywasz dochodzą Cię słuchy o ślubie naszych rodziców i połączeniu naszych rodów. Jeśli nie, to Cię o tym informuje. Jeżeli masz w zanadrzu jakiś numer do wywinięcia, to teraz jest na to najlepszy czas. Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego, a tym bardziej nie chcę, żebyś był moim.. bratem przyrodnim. Bogowie jak okropnie to brzmi!
W lekkim skrócie, wszystko wali mi się na łeb I TO TWOJA WINA!

NAPRAW TO!!!

Pełna nienawiści,
Sophie Ann Fitzpatrick

P.S. A TYLKO SPRÓBUJ MI NIE ODPISAĆ TO ZNAJDĘ CHOĆBY NA KOŃCU ŚWIATA!!!
Sophie Fitzpatrick
Studentka: Uzdrowicielstwo

Krew : Czysta.
Majątek : Zamożny

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t657-skrytka-pocztowa-sophie-f

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sophie Fitzpatrick on Nie 18 Sie 2013, 00:13

Zapatrzony w siebie dupku,

Nie myśl sobie, że w jakikolwiek sposób zraniłeś mnie tymi nieprzemyślanymi uwagami. Wypisujesz takie bzdury, a jesteś gorszy ode mnie i wszyscy doskonale zdają sobie z tego sprawę.
Jak każdy mam swoje wady, ale najwspanialsze jest to, że nigdy nie będę gorsza od Ciebie. Jesteś paskudną szują, której nikt nie lubi i każdy omija szerokim łukiem. Nawet twoi dziadkowie postawili na Tobie krzyżyk, a matka w zaślepieniu próbuje wynagrodzić zaprzepaszczone lata. Daję jej jeszcze trochę czasu, ale w końcu i jej się znudzi.
Miłego życia w samotności, kretynie.

Obojętna na Twoje oszczerstwa,
Sophie Ann Fitzpatrick

p.s. NIE DAM CI TEJ SATYSFAKCJI TY WSTRĘTNA PODŁA KREATURO!

p.s.2. NIENAWIDZĘ CIĘ!!
Sophie Fitzpatrick

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t657-skrytka-pocztowa-sophie-f

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sophie Fitzpatrick on Nie 18 Sie 2013, 02:29

Wypchaj się, Scott.

Z poważaniem,
Sophie Ann

ps. I najlepiej nie pokazuj mi się na oczy, kanalio.
Sophie Fitzpatrick

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Wto 20 Sie 2013, 01:01

Najukochańszy Jamesie!

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, iż jestem prawdopodobnie jedyną osobą, którą ucieszyła wiadomość, że nadal żyjesz. Nie przypuszczałam, że nawet we własnym domu jesteś persona non grata! Doprawdy współczuję.
Kiedy tylko Pollyanne pojawi się na horyzoncie, na pewno zapytam ją o Twój przedziwny malunek, ale obecnie toczy codzienną batalię z Twoją matką o Juniora, więc będzie to trudne. Przejęły go w stu procentach i widuję go niemal kilka minut dziennie, ale to nawet dobrze. Ach, wiedziałeś, że Polly została prefektem? A wiesz kto nie został? Ucieszyłbyś się. Sensacja goni sensację w tym zamku.
Mam nadzieję, że Ty i Prince czujecie się w świetnie jako buszmeni ale liczę też, że pojawicie się na ślubie Twojej matki i niebawem znowu się zobaczymy!

Nancy B. ♥

PS: Uważajcie na siebie, miewam bardzo niepokojące sny z wami w roli głównej...
PS2: Nadal nie udało uwolnić mi się żadnego skrzata.
PS3: Tęsknię.

If we don't stop now we'll be dead by summer.

* * * *
Nancy Baldwin
Prefekt: Gryffindor

Krew : pół na pół
Genetyka : Jasnowidz
Majątek : nie posiada żadnego

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t658-skrytka-pocztowa-nancy-ba

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Wto 20 Sie 2013, 02:06

Sowa przyleciała na dopiero na drugi dzień, ponieważ przeprawa na sąsiedni kontynent zajęła jej trochę czasu.

Drogi Jamesie!

Czy z Twoją sową na pewno wszystko jest w porządku? Wygląda na nieco nadpobudliwą albo jakbyś faszerował ją jakimiś specyfikami - prawie w ogóle się nie zmęczyła i fruwała mi nad głową jak poparzona. Dostarcza listy w błyskawicznym tempie, mój Mort umarłby na tej trasie trzy razy.
Zaniepokoił mnie fakt, że coś chciało oderwać Ci ramię. Chcesz żebym zaczęła się martwić? Bo mogę zacząć! Napisz, że chcesz, proszę proszę proszę!!
Twoja matka przeżywa drugą młodość z Juniorem, nie mogę jej go tak po prostu zabierać! Wydaje mi się, że leczy sobie tym stracony czas z Tobą. Ale chyba nie ześwirowała i nie udaje, ze Junior to Ty? O cholerka, może powinnam go nazwać inaczej niż James, ale co poradzę, że mam fioła na Twoim punkcie i nie mogłam się powstrzymać, ale z drugiej strony - nie chcę żeby Twoja matka przez to zwariowała! Teraz nie będę spała, muszę to przemyśleć.
Wasze skrzaty mnie potrzebują! Kocham je i nie mogę patrzyć jak niewolniczą pracę wykonują dla Twojego dziadka. Muszę mu napisać jakiś list, najlepiej anonimowy, w którym napiszę jak strasznym jest właścicielem, może zrobi mu się głupio i je uwolni. Albo chociaż da mi w końcu tą Balbinę. Co o tym sądzisz?!
Co do Sophie: nie maczałeś w tym palców, prawda? Chociaż w sumie wisi mi to. Ślizgoni do piachu!
Skoro się pojawiacie, to będę czekała z niecierpliwością! Już zaznaczam sobie dni w kalendarzu! Nie mogę się doczekać!

Nancy B. ♥

PS: Dołączam wasze listy z Hogwartu, które przyszły niedawno. Przepraszam, że otworzyłam, nie gniewajcie się!
PS2: Dołączam własnoręcznie zrobiony w pełni księżyca talizman ochronny dla Ciebie (na Prince'a nie zadziała - to tylko dla ukochanego) przed złymi duchami! Nie zgub!
PS3: Moc serduszek i uścisków.

* * * *
Nancy Baldwin

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t658-skrytka-pocztowa-nancy-ba

Powrót do góry Go down

Pisanie by Roland Fitzpatrick on Wto 20 Sie 2013, 23:13

Pełna szczerych chęci i ochoty Rosalie Scott oraz Bogu ducha winien Roland Fitzpatrick, ogarnięci wzniosłymi ideałami życia małżeńskiego oraz wolą skrócenia niebezpiecznie przedłużającego się narzeczeństwa, pragną zaprosić:

Jamesa Scotta

na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego dnia 24 sierpnia (sobota), która odbędzie się w posiadłości rodziny Scott w godzinach wieczornych. Obecność bardziej niż pożądana.
Roland Fitzpatrick
Wykładowca: Sztuka Uzdrowicielska

Majątek : bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t669-skrytka-pocztowa-rolanda-

Powrót do góry Go down

Pisanie by Rosalie Fitzpatrick on Sro 04 Wrz 2013, 17:16

Jamesie Scott!

Mam nadzieję, że dziadek wybił Ci z głowy głupie pomysły o ucieczkach i siedzisz już grzecznie w szkole jak przyzwoity człowiek. W przeciwnym razie pojadę na drugi koniec świata i przytargam Cię do Hogwartu za włosy (mógłbyś je w końcu obciąć, zaczynasz wyglądać jak dziewczynka).
Znowu nie spakowałeś swoich ciepłych kalesonów, za którymi Twoja babka przejechała niemal pół Europy. Dołączam je w paczce razem ze zdjęciami małego Jamesa (Nancy mogłaby wymyślić nieco inne imię - czuję się dziwnie pisząc do Jamesa o Jamesie; niedługo wszyscy zaczną myśleć, że oszalałam i znowu wydaje mi się, że jesteś mały). W weekend będziemy z małym w Hogsmeade i mam nadzieję, że się tam zobaczymy.
Zwróć uwagę na Grace - podobno ktoś cały czas dokuczał jej w pociągu. Jest Twoją młodszą siostrą i mógłbyś się nią choć trochę zaopiekować - dobrze wiesz, jak ciężko znosi powroty do szkoły.
Mam nadzieję, że dbasz o Nancy - jest taka chudziutka, że niedługo w ogóle zniknie!
Uważaj na siebie - teraz musisz martwić się jeszcze o dziewczynę i syna.
Martwię się o Ciebie i ze zniecierpliwieniem czekam na jakieś wieści.

Kocham i tęsknię,
Mama

Rosalie Fitzpatrick
Czarownica

Krew : czysta
Majątek : bardzo bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t760-skrytka-pocztowa-rosalie-

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jeremy Scott on Nie 08 Wrz 2013, 17:16

Podczas śniadania podleciała do Ciebie mała sówka.

James, jestem w Ministerstwie i właśnie dotarła do mnie wiadomość, że ktoś porwał Juniora. Nie mam jeszcze dokładnych informacji, jednak uważam, iż powinieneś o tym wiedzieć.

PS

Poinformuj o tym Nancy w jakiejś pustej klasie. Nie chciałbym, aby zdemolowała mi Wielką Salę.

JJS
Jeremy Scott
Dyrektor Szkoły

Majątek : Obrzydliwie bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t672-skrytka-pocztowa-jeremy-s

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Czw 19 Wrz 2013, 20:00

James Scott
Dormitorium chłopców, wieża Ravenclawu
Hogwart

James!
Co z Juniorem? Czy twój dziadek wreszcie się tym zajął? Dlaczego nikt do cholery o niczym mi nie mówi? Jeśli się nie znajdzie, przysięgam, urodzisz mi kolejnego!

Nancy B.

* * * *
Nancy Baldwin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Rosalie Fitzpatrick on Nie 03 Lis 2013, 16:11

Przekaż Nancy, że James niebawem znajdzie się pod opieką babki Margaret. Jeśli sobie tego życzy niech powiadomi swoich rodziców i niech przejmą opiekę nad chłopcem. Malec jest w domu Rolanda. Opiekuje się nim niańka Sophie. Jest w dobrych rękach.
Nie będę już więcej wtrącać się w Wasze życie.

Przepraszam.
Mama.
Rosalie Fitzpatrick
Czarownica

Krew : czysta
Majątek : bardzo bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t760-skrytka-pocztowa-rosalie-

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nicolas Socha on Nie 24 Lis 2013, 11:54

Kiedy siedziałeś wieczorem w swoim pokoju w okno zapukał sam złotooki szatan. Trzymał w szponach jakąś kartkę. Czekając również z niecierpliwieniem na nagrodę za dostarczenie przesyłki. Najlepiej coś krwistego, jednak czymś innym też się zadowoli i wtedy nie będzie chciała posmakować twojej krwi.

Cześć James, już od jakiegoś czasu w szkole zrobiło się strasznie nudno. Więc przydałoby się ją nieco ożywić? W dodatku zbliżają się Andrzejki, może znów zorganizują jakąś ucztę? W dodatku potrzebowałbym małej pomocy, jednak o tym już porozmawiajmy jak się spotkamy.
Do zobaczenia Nicolas Socha
Nicolas Socha
Klasa V

Krew : Pół na pół
Majątek : Bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t761-skrytka-pocztowa-nicolas-

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Wto 26 Lis 2013, 21:10

James Scott

Miło mi słyszeć, że sprawa MOJEJ OSOBY zajmowała Twoje myśli przez całe pół roku! To znaczy, że jednak Cię interesuję.
Wracając myślami do tej odległej rozmowy, cieszę się, że w końcu zainteresowałeś się problemami żywieniowymi Twojej młodszej siostry. Zaczyna przypominać małego hipopotama i wyglądała na zdesperowaną tamtego dnia!
Nie miej mi za złe, że starałam się nakłonić ją do diety złożonej z wody z solą (pierwszy przystanek do Wymiotkowa!), ale sądzę, że pomogłaby jej zrzucić kilka kilogramów. Niemniej jednak, jeśli uważasz to za kiepski pomysł, czekam na Twoje pomysły!

Całuski

Nancy B.

PS Nie sądziłam, że aż tak bardzo przejmujesz się Grace. To miłe.

* * * *
Nancy Baldwin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Sro 27 Lis 2013, 14:23

J. Scott

Widzę, że zrobiłeś się równie pyszny co Twoja nowa, przyszywana siostrzyczka, skoro uważasz, że wszystko co robię jest związane z Twoją osobą! Nie podejrzewałabym Cię o to, naprawdę.
Twoje umiejętności wywiadowcze trochę zawiodły - to prawda, że oglądałam tą książkę w księgarni i nawet zajrzałam z ciekawości do środka, ale ostatecznie jej nie kupiłam, bo przypominam, że musiałam kupić podręczniki dla siebie, Ciebie i jeszcze Twojego kuzyna. Zamiast podejrzewać mnie o jakieś niecne praktyki, lepiej okazałbyś wdzięczność!
Poza tym: po co miałabym marnować cenne galeony na tę książkę, skoro i tak wiem, że kochasz mnie bezgranicznie i bezterminowo?

Nancy B.

Nancy Baldwin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Sro 27 Lis 2013, 15:03

J. Scott
Przysięgam na dwoje swoich ludzkich oczu, tych od widzenia! Czy to Ci wystarczy, niedowiarku?
Nancy B.

Nancy Baldwin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Sro 27 Lis 2013, 15:54

List nabazgrany w pośpiechu, wprawne oko mogło zobaczyć, że to list pisany ręką furiata.

James Scott

A więc jednak! Jesteś aż tak bardzo pyszny i zadufany w sobie, aby uważać, że nie mam swojego życia i jedyne co robię to zajmowanie się Tobą! Otóż mylisz się, Jamesie Scott i myślę, że to najwyższy czas, aby ktoś utarł Ci nosa!
Musisz wiedzieć, że tak, owszem, okłamałam Cię. Kupiłam tą książkę i z uporem maniaka stosuję się do zamieszczonych w niej przepisów, ale zaskoczę Cię - nie Ty jesteś moim celem. Nie byłeś nim od samego początku.
Od kilku lat wzdycham do pewnego przystojnego i męskiego Gryfona, który nie zwraca na mnie uwagi i jak się składa, jest Twoim pierwszym i ulubionym kuzynem. Zainteresowałam się Tobą, bo miałeś być tylko osobą, przez którą mogłabym się do niego zbliżyć i lepiej go poznać. Z czasem straciłam wszelkie nadzieje i uznałam, że możesz być marnym jego zastępstwem, więc zaczęłam oszukiwać sama siebie. W końcu jesteście tacy podobni, czasami nawet miałam wrażenie, ze jesteś nim! W myślach zawsze nazywałam Cię jego imieniem, ale nie mogę już dłużej Cię znieść! Jesteś jego najgorszą możliwą wersją. Myślisz, ze jakakolwiek normalna dziewczyna zainteresowałaby się Tobą? Jeśli już, to twoją fortuną.
Przepraszam, że tak wyszło i że musiałam Cię wykorzystać w tak okropny sposób, ale nie miałam wyjścia, bo tak bardzo mi się on podoba. Sam rozumiesz.
Niemniej jednak było warto, bo zaczął zwracać na mnie uwagę.

Nancy B.

Nancy Baldwin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Wto 03 Gru 2013, 00:05

James Scott
dormitorium chłopców, wieża Ravenclawu
Hogwart

Nie dam więcej sobą pomiatać, Jamesie Scott! Zacznij zachowywać się jak facet albo naprawdę pójdę sobie do Prince'a!

Nancy B.

PS: Nie żartuję!

Nancy Baldwin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nancy Baldwin on Pią 13 Gru 2013, 21:34

James Scott
dormitorium chłopców, wieża Ravenclawu
Hogwart

Co za wyszukany prezent! Para skarpet z godłem Ravenclawu wydaje się przy tym tak słaba, że od razu wyrzuciłam ją do kosza i wzięłam się za szukanie nowego prezentu...
Święta u Baldwinów nadal aktualne. Mam nadzieję, że wpadniesz.

Nancy B.

PS Lepiej nie wpadaj znowu. Lepiej przyjdź.
PS2 To mój pierwszy płaski żart, mam nadzieję, że załapałeś.

Nancy Baldwin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hannah Wilson on Sro 18 Gru 2013, 00:36

James Scott
Znamy się tyle lat, więc pominę zbędne wstępy i pytanie o twoje samopoczucie (i tak mnie ono nie obchodzi). Sprawa dość delikatna, dlatego proszę, nie wygadaj się. Potrzebuję pożyczki.

Hanka

Hannah Wilson
Prefekt Naczelny

Prefekt Naczelny

Genetyka : Wilkołak
Majątek : skromny

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hannah Wilson on Pią 20 Gru 2013, 17:36

10 000.

Hannah Wilson
Prefekt Naczelny

Prefekt Naczelny

Genetyka : Wilkołak

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nicolas Socha on Wto 31 Gru 2013, 09:53

Do Jamesa po raz kolejny podleciała złotooka sowa, która podała mu mały skrawek papieru. Na którym napisane było kilka słów miękkim ołówkiem i pismem które już z wcześniejszych wiadomości mógł skojarzyć.

Ulica Śmiertelnego Nokturnu sklep B&B, rad będę jeśli dotrzymasz mi towarzystwa podczas zakupów. Bo tam nie należy się kręcić samemu. Zwłaszcza bez różdżki.
Nicolas Socha
Klasa V

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t761-skrytka-pocztowa-nicolas-

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nicolas Socha on Sob 04 Sty 2014, 00:13

James Scott
Jak coś jestem już w zamku. Zakupy będą w wieży, podpisze je i będzie można już z nich korzystać.
Nicolas
]

Nicolas Socha
Klasa V

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quinn Larivaara on Nie 05 Sty 2014, 21:21

James Scott
Gdzieś w swojej złotej komnacie, a może i nawet na kryształowym tronie

Rzeczywiście, krew tego staruszka jest niezwykle aromatyczna i słodka.
Co do mojej egzystencji na tym ziemskim padole, to rozbawiły mnie Twoje słowa, a jak wiesz, naprawdę rozbawić mnie trudno. Jestem samotnikiem z wyboru, to, że jak to napisałeś snuję się jak staruszek, to tylko i wyłącznie moja decyzja. Jednak Twa propozycja wydaje się niezwykle interesująca, choć sądząc po Twojej liczbie lat i doświadczeniu dochodzę do wniosku, że nie do końca wiesz o czym piszesz używając słów "delikatne tortury", a z miłą chęcią naprowadzę Cię na właściwy tor.
Chciałabym poznać szczegóły i korzyści dla mnie, bo to, że mogłabym na nowo "odżyć" jest żadną korzyścią.

Q

Quinn Larivaara
Czarownica

Genetyka : Wampir

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t663-skrytka-pocztowa-quinn-la

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quinn Larivaara on Czw 09 Sty 2014, 23:24

James Scott
Gdzieś w swojej złotej komnacie, a może i nawet na kryształowym troniet
Drogi Jamesie.
Co uważasz przez to specjalne traktowanie? Bo mogę to jednak dwojako zinterpretować. Co do zaskoczenia nieumarłego, to z niecierpliwością na to czekam, bo masz duży potencjał i złotego co widzę jesteś jego świadom.
Lubię uczyć, jednak bardzo długo nie miałam okazji do takich nauk. Jednak wieść o wspólniku zaniepokoiła mnie, wszak im więcej osób wie o tajemnicy to już żadnej tajemnicy nie ma...
Pisanie listów jest w tej sytuacji dosyć ryzykowne, najlepiej porozmawiać w jakimś ustronnym miejscu. Chcę poznać wszystkie szczegóły.
Q

Quinn Larivaara
Czarownica

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t663-skrytka-pocztowa-quinn-la

Powrót do góry Go down

Pisanie by Quinn Larivaara on Sob 11 Sty 2014, 18:49

James Scott
Gdzieś w swojej złotej komnacie, a może i nawet na kryształowym troniet
Pozwól, że sama ocenię, czy dobrze wykorzystujesz swój talent, zdanie innych mnie nijak obchodzi.
Pełnia nie jest dla mnie zbyt dobrą porą, ale dobrze... Kruku.
Q

Quinn Larivaara
Czarownica

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics