Skrytka pocztowa panny Yordanovej

Go down

Skrytka pocztowa panny Yordanovej

Pisanie by Zoja Yordanova on Czw 15 Sie 2013, 17:44

K A P U Ś N I A K

Ostatnio zmieniony przez Zoja Yordanova dnia Pon 24 Sie 2015, 13:12, w całości zmieniany 3 razy
Zoja Yordanova
Klasa VII

Krew : czysta

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t659-skrytka-pocztowa-panny-yo

Powrót do góry Go down

Re: Skrytka pocztowa panny Yordanovej

Pisanie by Malcolm McMillan on Czw 15 Sie 2013, 18:48

Cześć Zoja

Dzięki za to, że odezwałaś się pierwsza. Nie chodzi o zobowiązania ani strach, po prostu nie znoszę dorosłych ani ich spraw, dlatego nie odwiedziłem Cię w Londynie.
Mam nadzieję, że spotkamy się pierwszego dnia szkoły i będziemy mogli porozmawiać. Wszystko u Ciebie w porządku? Mam nadzieję, że nie namieszałem za bardzo.

Do zobaczenia,
M.M

Malcolm McMillan
Czarodziej

Krew : Czysta
Majątek : biedny

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t664-skrytka-malcolma-mcmillan

Powrót do góry Go down

Pisanie by Christine Greengrass on Pią 18 Paź 2013, 11:13

Kochana Zoju,
Naprawdę doceniam chęć pomocy, ale proszę, zrozum, nie powinnaś się w to pakować. Narobiłam zamieszania i sama muszę to odkręcić. Obawiam się że twoja pomoc, może tylko pogorszyć sytuacje, dlatego daj sobie spokój. Okej, widzimy się w poniedziałek, porozmawiamy na spokojnie, wszystko Ci wyjaśnię. Nie zrób do tego czasu niczego głupiego.
Christine

Christine Greengrass
Klasa VII

Majątek : bardzo bogata

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t691-skrytka-pocztowa-christin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Benedict Walton on Nie 01 Gru 2013, 20:17

Droga Zoju

Mam nadzieję, że nie popełniłem żadnego błędu w odmianie Twojego egzotycznego imienia.
Na wstępie koniecznie powinienem wspomnieć, że w wyrażaniu emocji na piśmie jestem równie kiepski, co w poznawaniu nowych osób nie mniej jednak miło mi, że zainteresowałaś się losami mojej osoby.
Powinienem Ci się do tego przyznać już na początku naszej rozmowy w szpitalu, lecz najzwyczajniej w świecie stchórzyłem. Sprawa mojego pobytu w szpitalu jest nieco bardziej skomplikowana i... kontrowersyjna. Nie jest to na pewno kwestia, którą chciałbym ze szczegółami opisywać w tym liście.
Ubolewam nad brakiem zainteresowania ze strony kadry naszej szkoły. Może powinnaś zgłosić się z tą sprawą do Dyrekcji? Jestem święcie przekonany, że Twoja opiekunka - pani Blodeuwedd - podejmie odpowiednie kroki, by sprawa została rozwiązana z korzyścią dla Ciebie. Cieszę się, że znalazłaś w wieży bratnią duszę, z którą możesz dzielić swoje troski.
Mam nadzieję, że nie umknęło Twej pamięci moje zaproszenie na coś słodkiego. Znalazłabyś może chwilę w tym tygodniu? Oczywiście jeśli tylko masz czas i ochotę na spędzenie kilkudziesięciu minut w moim towarzystwie. Oferuję spacer po Hogsmeade z przystankiem w Miodowym Królestwie w najbliższy weekend, lub wspólne pieczenie pierników w ciągu tygodnia w szkolnej kuchni. Nie obiecuję, że wyjdzie z tego coś jadalnego. Może uda się również powalczyć z Twoim esejem na Historię Magii?
Czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że nie uznasz tego za zbytnią zuchwałość.

Benedict Arthur Walton

Benedict Walton
Klasa VII

Majątek : bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t673-skrytka-pocztowa-benedict

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mistrz Gry on Sob 15 Lut 2014, 01:24

>>GRAJĄCA KARTKA<<

Dobrze wiesz, że nie jestem zbyt dobry w wysławianiu się. Mam nadzieję, że ten dzień spełnił Twoje oczekiwania.
Wszystkiego co najlepsze, Zoju.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aaron Matluck on Sro 02 Lip 2014, 17:32

Zoja

Tyłek w troki i lecimy grzać tyłki do Francji, a potem zaraz do Ciebie do Bułgarii! Bierz najlepszy kostium jaki masz, szykuj dekolt i widzimy się na miejscu. Zabieraj kogo chcesz i masz pod ręką (Benedict?) i widzimy się na miejscu. Ja i Hannah będziemy czekać
Aa.

Aaron Matluck
Klasa VII

Majątek : bardzo bogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t758-skrytka-pocztowa-aarona-m

Powrót do góry Go down

Pisanie by Terrence Linus on Wto 15 Lip 2014, 23:40

Szanowna pani Yordanova!

Z przyjemnością informujemy, że została pani zakwalifikowana na pierwszy rok studiów na kierunku Zielarstwo w roku akademickim 2014/2015 na Uniwersytecie Albusa Dumbledore'a w Londynie.

Rektor UAD

Terrence Linus

Terrence Linus
Rektor

Majątek : zamożny

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Asim Bahar on Nie 24 Sie 2014, 21:05

Droga Zoju
Zastanawia mnie, czy nie miałaś czasu jutro i nie chciałaś pokazać mi wasze miasto i sklepy? Chciałbym kupić trochę zakupów, a nie wiem, gdzie iść najlepiej. Nie chcę też zrobić jakieś głupstwo.
Asim
PS Błądzący Rycerz był straszny! Nigdy więcej!

Asim Bahar
Student: Uzdrowicielstwo

Krew : 1/2
Majątek : bogaty

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Nora Vedran on Pon 22 Wrz 2014, 17:47

Zoja Yordanova,
Londyn

Cześć!
Wszyscy dobrze wiemy, że żadna inauguracja roku szkolnego czy akademickiego nie obędzie się bez stosownej debaty studenckiej połączonej z degustacją odpowiednich trunków, toteż mam przyjemność zaprosić Cię na wspomnianą uroczystość. Konferencja odbędzie się w Tattersall w Dolinie Godryka i rozpocznie się 26 września o godzinie 18:00 (potrwa tak długo, jak będzie trzeba). W imieniu swoim oraz Sophie - serdecznie zapraszam!

Nora Vedran

P.S. Mile widziane prezenty w postaci zapasów, które będziemy mogli degustować podczas spotkania.

NV

Nora Vedran
Studentka: Uzdrowicielstwo

Krew : Półkrwi
Genetyka : Wilkołak
Majątek : bogata

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t687-skrytka-pocztowa-nory-ved

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brennus Lancaster on Nie 21 Gru 2014, 20:58

Zaproszenie na event "Powrót do przeszłości"
21.12.2014 - 4.01.2014

Zoja Yordanova

Dyrekcja Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart wzywa Cię w ważnej sprawie najwyższej wagi. Zapraszam do Hogwartu w najbliższym możliwym terminie!  

Brennus Lancaster

Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts,
Teach us something, please....
Brennus Lancaster
V-ce Dyrektor Szkoły

Majątek : klasa średnia

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Konrad Moore on Czw 12 Lut 2015, 14:50

Do zaproszenia dołączona była maska - świstoklik.
Konrad Moore
Minister Magii

Majątek : bardzo bogaty

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by William Greengrass on Wto 24 Lut 2015, 03:42

William Greengrass
Student: Prawo Czarodziejów

Majątek : przebogaty

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t690-william-greengrass

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mistrz Gry on Czw 26 Mar 2015, 23:31

Zoja Yordanova
Regen Street 1
Londyn

Droga Zoju!

Otrzymałam twój list przepełniony płonną nadzieją, jednakże obawiam się, że mogę nie być osobą, której szukasz. W roku 1996 zamieszkiwałam w Londynie z moim obecnym narzeczonym w Londynie, a moja ciąża prowadzona była przez położne ze Szpitala Świętego Munga, jednakże na miesiąc przed porodem wróciłam do rodzinnej Francji. Moja córka Aurelie przyszła na świat 29 stycznia 1996 roku w mieście Toulon na prowincji Provence. Obecnie jest uczennicą ostatniej szkoły Akademii Magii Beauxbatons.
Jednakże gdybym mogła tylko przypomnieć sobie jakiekolwiek szczegóły z mojego pobytu w Londynie w 1996 roku bądź z moich wizyt w szpitalu twoich narodzin, zawsze możesz do mnie napisać. Naprawdę bardzo mi przykro z powodu tego, że nie jestem osobą, którą spodziewałaś się znaleźć. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach!

Matilde C. Doreaux

PS Poniżej dołączam zdjęcie swoje i mojej córki Aurelie na dowód tego, że nie mogłyście zostać podmienione w szpitalu *śmiech*.

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mistrz Gry on Nie 29 Mar 2015, 17:54

Zoja Yordanova
Regen Street 1
Londyn

Droga Zoju!

Nazwisko Glenna Cymreiges niestety nic mi nie mówi. Pamiętam kilka kobiet, z którymi dzieliłam salę w szpitalu świętego Munga, ponieważ moja ciąża była zagrożona. Niestety, nie pamiętam nic charakterystycznego. Obok mnie leżała bardzo młoda nastolatka w ciąży, poza tym nie przypominam sobie żadnych szczegółów.
Mam nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz.
Matilde C. Doreaux

Powrót do góry Go down

Pisanie by Morwen Blodeuwedd on Pią 22 Sty 2016, 21:23

Zoja Yordanova
SMiC Hogwart

Droga Zoju,
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia najskrytszych marzeń.
Kocham cię i do zobaczenia, mam nadzieję, niedługo.

Morwen

*do listu dołączony był mały pakunek a w nim delikatny złoty łańcuszek z zawieszką w kształcie koniczyny
Morwen Blodeuwedd
Czarownica

Krew : czysta, ARh+
Majątek : zamożny

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t714-skrytka-pocztowa-morwen-b

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics