Domostwo

Go down

Domostwo

Pisanie by Thomas Fields on Nie 21 Wrz 2014, 00:17Niewielkie, dwustuletnie domostwo umiejscowione na skraju Inverness otoczone jest niskim, kamiennym płotkiem, który lata świetności ma dawno za sobą. Podobnie jest z domem, który sprawia wrażenie jakby miał zaraz się rozpaść, choć zapewne przetrwa co najmniej kolejnych sto lat. Nieopodal znajduje się również studnia zaopatrująca dom w wodę.

Domostwo podzielone jest na dwie części, mieszkalną i gospodarczą. W tej drugiej, dawniej trzymano bydło domowe, a aktualnie składowane jest tam drewno i niezbędne zapasy na zimę.

Drzwi wejściowe prowadzą wprost do kuchni, która jest jedną z dwóch niewielkich izb w części mieszkalnej. Głównym punktem w tym pomieszczeniu jest obudowane palenisko, nad którym wisi żelazny kocioł. Na kamiennym okapie wisi masa różnych składników, a po całym pomieszczeniu roznoszą się różne zapachy. Prócz tego, swoje miejsce ma tu także stary, drewniany kredens i niewielki stół z dwoma krzesłami. Z kuchni przechodzi się do sypialni, w której znajduje się mały kominek, łóżko i kufer na ubrania.

Na tym terenie nie jest możliwa aportacja ani deportacja.
avatar
Thomas Fields
Czarodziej


Wiek : 35
Skąd : nieznane
Krew : Mugolska
Genetyka : Wilkołak
Majątek : Biedny

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t710-skrytka-pocztowa-milesa-g

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach