Skrytka Pocztowa Shay Hasting

Go down

Skrytka Pocztowa Shay Hasting

Pisanie by Shay Hasting on Sro 05 Lut 2014, 18:00

Stella może nie wygląda zbyt sympatycznie, ale Shay bardzo ją ceni i kocha. Ta wredna i nieco złośliwa istotka z przyjemnością dostarcza listy skierowane do rąk właścicielki, chociaż zdecydowanie bardziej preferuje paczki, bo zawsze wróżą coś dobrego i jakiś smakołyk w nagrodę!
Shay Hasting
Klasa VI

Krew : Czysta
Majątek : Bardzo bogata

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t1103-skrytka-pocztowa-shay-ha

Powrót do góry Go down

Re: Skrytka Pocztowa Shay Hasting

Pisanie by Charles Wilson on Sob 15 Lut 2014, 20:18

Zapakowana w szary papier winylowa płyta bez napisów trzymana była w łapach sowy Charlesa Wilsona, a na odwrocie było napisane starannym pismem:

A kto nie lubi czekolady, panno Hasting?
Dziękuję bardzo za podarek! Jest tak ładny, że nawet nie wiem jak zabrać się za jedzenie.
W ramach walentynkowego rewanżu pożyczam Ci moją ulubioną płytę: Jelonek - "Revenge".
Mam nadzieję, że Ci się spodoba i że miło spędzisz ten dzień.
Chuck.
Charles Wilson
Nieaktywny

Krew : czysta
Genetyka : Animag
Majątek : klasa średnia.

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t678-skrytka-pocztowa-charlesa

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brennus Lancaster on Nie 11 Maj 2014, 11:21

Shay Hasting

Droga panno Hasting!
Została pani wyróżniona spośród uczniów domu Roweny Ravenclaw i mianowana na stanowisko prefekta w semestrze letnim 2013-2014. Proszę o zapoznanie się z kodeksem prefekta oraz bezwzględne jego przestrzeganie, a także życzymy owocnej pracy strażnika porządku od zaraz. Po odbiór odznaki proszę zgłosić się do prefekta naczelnego. Serdecznie gratulujemy!

V-ce dyrektor Brennus Lancaster

Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts,
Teach us something, please....
Brennus Lancaster
V-ce Dyrektor Szkoły

Majątek : klasa średnia

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Christine Greengrass on Sro 16 Lip 2014, 02:26

Kochana Shay!

Co tam u Ciebie słychać? Co porabiasz w wakacje i gdzie się teraz właściwie podziewasz? Zgaduje że jesteś w Edynburgu i właśnie przerwałam Ci romansowanie z Charlsem. Mam rację? W każdym razie sprawa wygląda następująco - razem z moim bratem, jego dziewczyną Cassidy, naszą przyjaciółką Zoją i pewnie jeszcze z kilkoma znajomymi wybieramy się do Bułgarii. Pakuj manatki i zabieraj Wilsona do kiedzeni, bo jedziesz z nami! Nie daj się prosić... Do tego oczywiście musisz przekonać Charliego, bo obawiam się że może kręcić nosem na taki wyjazd. No ale zapewne gdzie ty, tam też i on, dlatego mam nadzieje że się uda. Zoja zarezerwowała nam domek nad samym morzem, jedziemy pociągiem, mówię Ci będzie super!

Kocham i całuje mocno
Christine

Christine Greengrass
Klasa VII

Krew : czysta
Majątek : bardzo bogata

Zobacz profil autora http://magic-land.forumpolish.com/t691-skrytka-pocztowa-christin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brennus Lancaster on Sob 04 Kwi 2015, 22:08

Droga panno Hasting!
Z przykrością informujemy, że została pani odwołana ze stanowiska prefekta domu Roweny Ravenclaw z powodu niewywiązywania się ze swoich obowiązków.
Odznakę proszę złożyć w moim gabinecie na pierwszym pięrze.

V-ce dyrektor Brennus Lancaster

Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts,
Teach us something, please....
Brennus Lancaster
V-ce Dyrektor Szkoły

Majątek : klasa średnia

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content